Як відзначити рожеве весілля: що дарувати, а що під забороною?
Десяту річницю весілля прийнято святкувати зразмахом – кликати гостей, гуляти до ранку та дарувати один одному розкішні подарунки. Розповідаємо прорадиції тазвичаї святкування десятої річниці весілля.
10 років спільного життя – олов’яне весілля чи все ж рожева? А може, янтарна? Чи варто святкувати цю подію навколо найближчих чи гуляти на широку ногу? Чому чоловік повинен подарувати дружині букет із різного кольору? Відповідаємо на всі питання разом.
Рожеве весілля – 10 років спільного життя
Перша кругла дата сумлінного життя – важлива подія. Пройдені випробування, радості та горесті – все це цінний досвід для обох подружжя. Чоловік і дружина встигли зростися один з іншими, статті одним цілим. Почуття ще свіжі, але не так, як уперше року життя. Сважається, що перша кругла дата – привід «оновитися» і згадати, чого все починалося.
Річницю десяти років спільної життя в Росії прийнято називати «рожевою весіллям». Подружжя знову можуть подивитись один на одного крізь рожеві окуляри, освіжити почуття та подарувати один одному безцінні емоції.
Проте старше покоління пам’ятає, що 10 років спільної життя раніше іменувалося «олов’яною весіллям». Була навіть традиція – дарувати подружжю олов’яні ложки, з якими вони ходили весь день.
У деяких країнах цю дату називають «бурштинової весіллям» (переважно в Азії). У Росії ж бурштинової весіллям називають річницю весілля 34 років.
Рожеве весілля: подружжя оновлюють кільця
Звичайно, головний атрибут рожевого весілля – троянди. Перші квіти дружина повинна отримати дружину. У цей день чоловіки дарують коханій різнобарвний букет, у якому кожна квітка має своє таємне послання:
червона роза означає пристрасть і сильні почуття;
рожева роза – символ ніжності та закоханості;
біла троянда – вірність, щирість і відданість.
жовта троянда – клятва піклуватися закоханою усю життя;
Ще одна традиція річниці – оновлювати обручки. Якщо ви давно думали про те, щоб замінити весільні кільця, то рожеве весілля – найвідповідніший привід. Вибирайте прикраси, які не мають візерунка і поєднує в собі більше двох металів.
Вкладіть у нові прикраси свій сенс, зрозумілий тільки вам двом. Перші кільця, до речі, зовсім необов’язково знімати, їх можна залишити і носити поруч із новими обручками. А ось залишати їх для спадкоємців не варто. Сважається, що обручки повинні бути нові.
10 років спільного життя – привід обновити обручки.
Розове весілля: що прийнято дарувати
На 10 років весілля можна дарувати будь-які подарунки розового кольору. Це може бути і постільне білизна, і набір посуд, побутова техніка або просто гарний букет у папері розового кольору. Однак якщо ви хочете здивувати «молодять», то тоді даруєте подарунок зі змістом. Наприклад, відмінним подарунком стане річ, яка нагадує коханого важливому чи смішному побуті з їхньої життя. Припустимо, вони втратили свої валізи при поїздці в медовий місяць – піднесіть їм модні багажні сумки. Або, припустимо, кохані запізнилися на рейс у романтичному подорожі – тоді відмінним подарунком стануть електронні годинники.
Розове весілля: що не можна дарувати
Існують подарунки, які не можна дарувати один одному на річницю.
Бокали і посуд. Дарувати б’ються речі на річницю весілля – фарбу сім’ї.
Антикваріат. Старовинні речі зберігають у собі енергетику минулих власників і можуть негативно позначитися на обдарованому.
Прикраси перли. Такий подарунок гарантовано призведе до кслез.
Салфетки. Сважається, що будь-який текстиль для столу – до хороших подій у життя парі.
Свічки. Відносини в парі згаснути також швидко, як вигорять свічки.
Дзеркала. Старовинний годинник зеркало вважалося самим поганим подарунком – нетільки нагодовщину весілля, але на будь-яке інше подія.
Часи (механічні). Наручні, настінні ілюбі інші моделі – кразводу. Навіть якщо ваш коханий чи кохана підніс вам часи, неберіть їх руки, одразу відмовтеся.