Діти

Виховання дитини і з ким може жити дитина! Особливо з дітьми та батьками

На даний момент головним у подальшому майбутньому людини є виховання з боку батьків. В більшості сімей, особливо молодих виникають глобальні питання про те, як же виховувати дитину. Щоб уникнути психологічного, фізичного, так і розумового розладу у розвитку малюка, потрібно підходити з дуже великою серйозністю до цієї справи. Виховання для дитини найважливіше, для його розвитку, звичайно ж після любові до нього. Потрібно не тільки займатися вихованням дитини, але й віддавати тепло, ласку і любов, в якому цей комочок щастя дуже сильно потребує, незалежно від його віку. Всі люблять тепло і ласку до себе!

Виховання дітей за віковими категоріями

До кожної вікової категорії дитини, потрібен індивідуальний підхід до виховання. Наприклад:

Новонародженій дитині любов і турбота батьків є головним у виховання. Потрібно не забувати про те, що якщо ви будете дарувати дитині любов, турботу і тепло, то він буде відповідати взаємністю. Якщо до малюка ставиться з агресією, злістю і т. д. , крім того, що у дитини буде поганий сон, тобто часті сльози по ночах, погане самопочуття, так само у нього буде відкладатися в голові весь негатив цієї і надалі дитина буде до всього ставиться рівно так само, з агресією і негативом.

Для старших дітей, приблизно у віці від одного року до трьох-чотирьох років вже потрібно трохи інше виховання. Наприклад вчити дитину ходити, починати з ходунків, садити дитину в ходунки, щоб він намагався навчитися пересувати ніжками по підлозі, потім, коли м’язи малюка трохи зміцніють, потрібно буде потихеньку починати за ручки водити, але щоб уникнути болю м’язів у дитини, потрібно робити це потихеньку і недовгого часу, з часом додаючи час ходьби дитини, а далі дитина вже буде намагатися навчитися ходити, що надалі він і буде робити. Так само дитину потрібно вчити, щоб дитина намагався розмовляти. Спочатку говорити малюкові якісь склади, він буде намагатися за вами повторювати, коли ви помітите, що у дитини виходить вимовляти склади, переходьте на другий етап навчання, в якому буде вивчення слів, крім таких, як, мама, тато, баба і т. п. , їх дитина вже з народження вчитися повторювати. Після чого можна приступити і до третього етапу просування дитини, і їм буде більш складний рівень, це вже пропозиції. Але виховання не варто забувати про турботи і любові до дитини.

У віці від трьох-чотирьох років до підліткового віку, треба намагатися пояснювати, як можна зрозуміліше для дитини, такі дії можна здійснювати, а які не можна, щоб дитина хоч і в малому віці, але вже у свідомому рівні розумів і вже сам міг для себе вирішити, чи варто йому робити той чи інший вчинок і не буде шкодити йому і оточенню. Це буде важливим не тільки у віці від трьох-чотирьох років і до підліткового, але і так само ів подальшому житті. Який приклад будуть подавати батьки своїм дітям, до того і будуть придивлятися діти.

Найважче виховання дітей, це у підлітковому віці, коли вони ще не великі, але вже і не маленькі. З-за поганого виховання батьків, діти в підлітковому віці, не дають звіту своєю дією і більшість дітей тягнутися за колективом старших, які можливо теж не з благополучних сімей і показують неправильний приклад молодшим хлопцям, щоб здаватися виглядати краще, серед інших дітей різних віків, але не усвідомлюючи те, що вони можуть завдати шкоди не тільки собі, але і своїм близьким.

Можливі покарання поганого виховання дитини

Всім нам знайоме поняття про неблагополучних сім’ях, які не мають бажання за своїм якихось причин виховувати своїх дітей, що в подальшому тягне за собою моральне, фізичне і психічне розлад дитини. Держав у руці склянку з алкогольними напоями, сигаретами в роті, а то ще того гірше вживаючи наркотичні речовини, вони не замислюються про своїх дітей та їхнє майбутнє, адже без виховання з боку батьків, просто не може бути ніякого майбутнього крім як, пуститися у всі тяжкі, за що потім мають кримінальні покарання. Крім того, що батьки своїм незадовільним способом життя ламають психіку дитини, ще і тягнуть за собою різних видів покарання, за невиконання батьківських обов’язків.

Звичайно ж є список винятків батьків, які не дотримуються обов’язки батьківських прав, їх просто позбавляють за статтею 69СК РФ. Це може бути як батько, так і мати, а в деяких випадках можуть позбавити і обидві сторони батьківського комітету. Дітей не досягли повноліття (вісімнадцяти річчя)через органи опек направляючи заяву в прокуратуру про недотримання своїх обов’язків, звідки відправляються на рішення суду. І там вирішується, чи буде дитина відправили в дитячий будинок, на державне забезпечення і безкоштовне проживання.

З ким з батьків краще проживати дитині після розлучення

За статистикою більшість сімей після народження дитини починають між собою як-небудь конфліктувати, в процесі чого розходяться, по різним сторонам і надалі намагаються між собою ділити дітей, з ким їм краще залишитися. Але з-за того, що не можуть прийти до спільного рішення, починають звертатися у вищестоящі органи, для вирішення подальшого місце проживання дитини. У більшості випадків після рішення суду, виграшна сторона на користь матері. Але бувають і випадки, коли діти залишаються з батьком. Цими причинами можуть бути:

  1. Дуже низьке фінансове становище або взагалі його відсутність.
  2. Погане ставлення матері до своєї народженій дитині.
  3. Відсутність бажання матері у виховання свого чада.
  4. Алкоголічну або наркотичні захворювання мами, від яких позбутися вона не в змозі із-за великої своєї залежності.

У таких випадках звичайно ж право виховувати дитину або дітей, передається батькові.