Сухі, потріскані п’яти не просто непривабливі, вони також досить болючі і просто завдають дискомфорту від думки, як погано вони будуть виглядати, коли ви носите фантастичні сандалі та туфлі. Це велика проблема під час зими і якщо не зайнятися нею швидко, вона може стати хворобливою та початися кровотеча. Ви можете спробувати домашні засоби від порталу https://olgrad.kiev.ua, щоб уникнути такої проблеми.

Ви можете використовувати ці засоби, щоб зцілити свої потріскані п’яти, навіть коли вони стають дуже болючими. Все, що вам потрібно зробити, це приділити вашим ногам трохи більше уваги, і все буде гаразд.

Засоби для лікування ваших сухих п'ят

  1. Олія какао

Какао-масло надзвичайно поживне для сухої шкіри. Нанесіть шар олії на п’яти і надягніть шкарпетки, щоб прокинутися з зціленими п’ятами!

  1. Олія Ши

Олія Ши – це те, що працює для сильно сухої шкіри. Використовуйте його, якщо ваші п’яти тріснули та болючі. Для досягнення найкращих результатів, залиште його на ніч, щоб шкіра повністю поглинула олію.

  1. Касторова олія

Касторка – це глибоко поживне масло, що містить жирні кислоти омега і глибоко проникає в шкіру. Залишіть це масло на ніч, щоб прокинутися і відчути полегшення.

  1. Кокосова олія

Не існує проблеми зі шкірою, яку не може вирішити кокосове масло. І тріщини п’ят не виняток. Для хворобливих місць, що потріскалися, нанесіть товстий шар кокосової олії на п’яти і залиште на ніч.

Засоби для лікування ваших сухих п'ят

  1. Олія вітаміну Е

Зламайте кілька капсул вітаміну Е і використовуйте олію з них, щоб зцілити свої п’яти. Вітамін Е дійсно гарний для шкіри і допомагає вилікувати сухі п’ята.

  1. Вазелін

Це, безумовно, один із найкращих засобів для лікування потрісканих п’ят. Нанесіть вазелін на тріщини, а потім залиште на ніч.

  1. Оливкова олія

Оливкова олія багата на вітамін Е, і вона допомагає живити шкіру глибоко всередині. Це може допомогти зробити ваші п’яти набагато м’якше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *