Рослина з тундри, де досить убога рослинність, як ми пам’ятаємо з уроків з географії, дуже навіть може вразити вашу уяву! Карликова береза мало схожа на знайому всім струнку белоствольную красуню. Але не менш приваблива! Більше окарликових рослин дивіться за цією ссилкою https://danika-biola.com.ua/.

Строго кажучи, це стелиться по землі чагарник, і саме його мініатюрність – ідеальне властивість для створення компактних ландшафтних композицій. Багато сортів мініатюрної красуні використовуються в якості почвопокровника, часто з іншими рослинами контрастних кольорів. Восени такі композиції особливо яскраві.

Карликова береза в саду: незвичайне рослина з тундри

Мінливий сезонно зовнішній вигляд рослини буде постійно вносити нові фарби в загальний вигляд ділянки. А найприємніше – карликової берези практично не потрібно ніякої догляд. Лише коли кущик підросте, його можна буде обрізати, щоб підтримувати охайний вигляд і компактну форму.

Карликова береза зимує без укриття, переносить затоплення, постійну вологість і короткочасну посуху. Рослина абсолютно невибаглива, але надзвичайно привабливе.

Береза карликова красиво поєднується з лишайниками, камнеломками, вересками, лохиною, журавлиною, горечавками, папоротями, широко використовується для створення композицій в кам’янистому садку. Це бездоганне рослина, якщо ви хочете підкреслити природність ландшафту. Крім того, кущики можуть використовуватися для створення живоплоту, так як чудово переносять обрізку. Щорічний приріст до 10 див.

Карликова береза в саду: незвичайне рослина з тундри

Карликову березу можна виростити з насіння (шляхом посіву під зиму) і розмножити живцями, які відмінно приживаються. Найпростіше – придбати саджанець. Рослина чудово приживається, досить при посадці гарненько його полити. Висаджують в кінці літа-початку осені) або ранньою весною. Після посадки корисно замульчувати пристовбурні кола.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *